niedziela, 25 lipca 2010

Lets SHINE! something short on my top- second hand
sequined top- second hand
shorts- second hand
platforms- allegro.pl
earrings no name

Pogoda za oknem pozostawia wiele do życzenia, dlatego też siedzę z kubkiem mojej zielonej herbaty o cudownym posmaku wanilii J tak właśnie planuje przetrwać tą mroźna niedzielę ;p
Z racji tego, że są wakacje i tego, że u wielu z nas obfitują  one w różne imprezy czy tez prywatki, moją ubraniową alternatywę na tego typu wydarzenia. Wszystkie elementy tego stroju są naprawdę bardzo bardzo niskobudżetowe i nie zrujnują portfela.  Zacznę od tego bolerka, które, gdy byłam w podstawówce moja mama przywlekła dla siebie z secondo handu i tak przeleżało aż do czasu, gdy Kornelia je wykradła i z pełną premedytacją postanowiła zaprosić do swojej garderoby.  Na zdjęciach nie jest to za bardzo widoczne, ale to bolerka ma przepiękny jasno miętowy kolor.
Świecące materiał oraz cekiny w różnych wielkościach to trend raczej zimowy, często właśnie taką porą pojawia się  na wybiegach oraz w sklepach. Lecz ja uważam, że jest on ponadczasowy i można go z powodzeniem nosić o każdej porze roku, dnia i nocy.  Ten srebrny, cekinowy top i szorty o dziwnym kroju a’la szarawary,  które o dziwo bardzo korzystanie wyglądają, dopełniły całość.  Nicole Richie powiedziała, że to buty tworzą strój,  a ja całkowicie się z nią zgadzam. Bo czym by on był bez tych 12,5 centymetrowych szpilek ?!
Niczym! Dokładnie tak.
Ostatnimi czasy moje włosy większość czasu spędzają uformowane  w warkocz albo kok. Ten też jest trochę bardzie j’’imprezowy’’, gdyż próbowałam go umieścić na samym czubku głowy. Z racji tego, że mam bardzo długie, a co za tym idzie, ciężkie włosy, było to dość trudne zadanie.  Mimo tej małej niedogodności udało mi się uzyskać taki efekt, jakiego oczekiwałam :)

1 komentarz:

  1. Skomponowanie stroju w całości w second handzie za pare złotych - bezcenne! a jaka potem radość z tego. ;D

    Te szorty są super. Mój absolutnie ukochany krój. i niech żyją okragłe tyłki w takich spodniach! ;)

    OdpowiedzUsuń